OKRUHOVÝ SPECIÁL :

Audi TT Quattro 1.8T s výkonem 480HP

KAIPAN :

motory 1.8T

VW GOLF III :

1.8T s výkonem 400HP

KOMPLETNÍ STAVBA :

1.8T s odolností přes 700HP
Kontakt
centrála Beroun
Plzeňská 28
Králův Dvůr u Berouna

Informační linka a
objednávky
605 190 113

info@tdichip.cz
Novinky e-mailem

  

  

Počítadla
servis

SERVIS

V našem servisním středisku nabízíme:
• chiptuning, diagnostika
• opravy řídících jednotek
• opravy špatných startů TDI
• odstranění filtru pevných částic (DPF, FAP)
• individuální a extrémní přestavby motorů
• čištění vstřikovacích trysek
• servis a údržba automobilů
• opravy motorů a převodovek - běžné i GO
• sportovní a závodní úpravy automobilů
• příprava a provedení STK+ME
• smluvní klempírna a lakovna
• montáže zabezpečovacích systémů
• opravy elektroniky a autoelektroniky
• dekarbonizace motorů
• výměny autoskel
• pneuservis


aktivace TV při jízdě

U vozidel Audi A3, A4, A5, A6, A7, A8, Q7, R8 a jejich S modifikací lze nastavit TV tak, že se při rozjezdu nedeaktivuje obraz a je umožněno její sledování spolujezdcem. Funkci umíme nastavit u všech MMI systémů.

oprava špatných startů TDI (teplých i studených)

Bohužel se stává, že se zhorší starty teplého motoru a postupem času začne špatně startovat i studený motor. Tento problém umíme na počkání odstranit.

odstranění filtru pevných částic (DPF, FAP)

Odborně provedeme odstranění filtru pevných částic (DPF, FAP) tak, jakoby v automobilu nikdy nebyl (v řídící jednotce i mechanicky). Již nikdy žádné hlášení o zaneseném filtru a potíže při provozu auta po městě.

korekce ujeté vzdálenosti panelu přístrojů

V případě, že ve vozidle provádíte výměnu panelu přístrojů (tachometru), je nutná korekce ujeté vzdálenosti na skutečnou hodnotu. Umíme provést nastavení většiny tachometrů vč. nejnovějších - modelová řada 2016 (Tiguan, A5, Q5, Q7, Octavia III, Superb III, ..).

zjištění PIN panelu přístrojů / řídící jednotky motoru

Mnohdy potřebujete zjistit PIN (přístupový kód) panelu přístrojů nebo řídící jednotky motoru. Umíme zjistit tento kód u většiny tachometrů a řídících jednotek vč. nejnovějších - modelová řada 2016 (Tiguan, A5, Q5, Q7, Superb III, ..) a Audi CRYPT RBx. Také provádíme opravy zhroucených tachometrů a řídících jednotek po "neodborném" pokusu o vyčtení nebo zásahu.

přestavba dohřevu motoru na nezávislé topení Audi

U vozidel Audi A6, A8, Q7 a jejich S modifikací lze provést přestavbu dohřevu motoru (bufík - Webasto) na nezávislé topení, které lze ovládat pomocí MMI a naprogramovat topení na určitý čas. Pro letní období je možnost větrání vozu. Taktéž lze domontovat dálkové ovládání a celý systém ovládat na dálku. Jedná se o přestavbu při které využíváme originální komponenty AUDI ne žádné náhražky a není poznat že to není originál!

přestavba dohřevu motoru na nezávislé topení Seat, Škoda, VW

U vozidel vybavených dohřevem motoru (bufík - Webasto) lze provést přestavbu na nezávislé topení, ovládané originálním dálkovým ovladačem s dosahem až 1km. Jako bonus v případě automatické klimatizace máte možnost ovládání větrání vozu (ne chlazení). Jedná se o přestavbu při které využíváme originální komponenty Seat, Škoda, VW ne žádné náhražky a není poznat že to není originál!

aktualizace software AUDI MMI

Ovládací systém vozidel Audi MMI obsahuje software který výrobce vyvíjí a nachází v něm v průbehu používání chyby a nedostatky. Kvůli tomuto vydává tzv. aktualizace. Provádíme tyto aktualizace za podstatně nižší cenu než autorizované servisy Audi ve stejné kvalitě provedení, nepoužíváme žádné kradené softwary z internetu ale originál Audi.


PRO OBJEDNÁNÍ NA SERVIS VOLEJTE NA 605 190 113


Čekání na provedení požadovaných servisních úkonů na Vašem vozidle si můžete zpříjemnit kávou, shlédnutím TV nebo prohlédnutím nabídky autodoplňků, které lze u nás zakoupit - showroom je téměř dokončen. U zakoupených autodoplňků provádíme jejich montáž.


Servis BMWServis Chevrolet Camaro SS 2010Servis Porsche 911Servis Porsche 911servis

Servis Audi A6 3.0 TDIServis Audi A6 3.0 TDIServis Audi A6 3.0 TDIServis Audi A6 3.0 TDIServis Audi A6 3.0 TDI


certifikace ISO 9001